top of page

Każdego dnia niezliczona liczba różnych wypadków zdarza się w szkole, w domu i na ulicy.

większości przypadków w pobliżu nie ma wykwalifikowanych służb ratowniczych, a zdrowie i życie ludzkie zależy  od kolegów, rodziny i przechodniów. Niestety bardzo mało osób potrafi działać na miejscu wypadku - zabezpieczyć miejsce zdarzenia - wezwać służby ratownicze - udzielić pierwszej pomocy. Szczególnie w stanach zagrożenia życia pierwsza pomoc odgrywa istotną i ważną rolę w ratowaniu życia ludzkiego. Pamiętajmy, że to nam samym powinno zależeć na posiadaniu umiejętności udzielania pierwszej pomocy bo nie ma nic gorszego jak bezsilność która przychodzi w momencie gdy dzieje się coś złego naszym najbliższym a my oczekujemy na przyjazd Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Szanowni Państwo !!!

Nasza firma od samego początku specjalizuje się w organizacji kursów, szkoleń, pokazów, gier                   i warsztatów z zakresu udzielania pierwszej pomocy przed medycznej.

Od wielu lat szkolimy między innymi nauczycieli, urzędników, górników, pracowników administracji             i wszystkie chętne osoby prywatne.

Nasze zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, zgodnie z najnowszymi standardami Polskiej Rady Resuscytacji. 

Korzystamy z szerokiej bazy sprzętowej, dostosowanej do wymagań kursu (fantomy, apteczki, sztuczne rany, kołnierze, itp). Nasze szkolenia cechuje duża ilość ćwiczeń praktycznych, dzięki czemu uczestnicy szkolenia zdobywają wiedzę praktyczną, nie tylko teoretyczną. 

Nasza Firma istnieje na rynku od 1995 roku. Ściśle współpracujemy z wieloma firmami, dla których organizujemy kursy, które można wybrać z naszej szerokiej oferty.

Mamy nadzieję, że wybierając naszą ofertę przyczynią się Państwo do poprawy bezpieczeństwa w naszym otoczeniu.

SZKOLENIE

Z PIERWSZEJ POMOCY

DLA KIEROWCÓW

SZKOLENIE

Z PIERWSZEJ POMOCY BLS+AED

4 GODZINY

SZKOLENIE

Z PIERWSZEJ POMOCY 

6 GODZIN

wejdź

PODSTAWOWY KURS

 PIERWSZEJ POMOCY

16 GODZIN

wejdź

ZAJĘCIA Z PIERWSZEJ POMOCY

DLA PRZEDSZKOLAKÓW

wejdź

SZKOLENIE

Z PIERWSZEJ POMOCY POŁĄCZONE Z GRĄ RATOWNICZĄ

SZKOLENIE

Z PIERWSZEJ POMOCY  DLA NAUCZYCIELI UCZĄCYCH

PIERWSZEJ POMOCY W SZKOŁACH

wejdź
bottom of page