top of page

Formuła

KAC VEGAS

- natychmiastowe zwalczanie kaca

CENA STANDARD: 200 zł
W PAKIECIE TANIEJ: 160 zł x 5 szt.

 

Formuła Kac Vegas pozwoli Ci szybko wrócić do zdrowia po mocno zakrapianej imprezie. Nasza kroplówka witaminowa już w kilka godzin zwalczy nieprzyjemne objawy kaca, takie jak: ból głowy, nudności, zmęczenie, kłopoty z koncentracją i wiele innych. Kuracja formuła Kac Vegas świetnie sprawdzi się w sytuacjach, kiedy:

- przesadziłeś z dawką alkoholu, a następnego dnia musisz podołać wielu wyzwaniom
- objawy kaca są wyjątkowo ciężkie i nie chcesz dłużej trwać w tym nieprzyjemnym stanie
- następnego dnia po spożyciu alkoholu musisz być w pełnej kondycji umysłowej, a nie możesz sobie pozwolić na dzień wolny

 

Efekty i działanie Formuły Kac Vegas:
Podstawą kuracji jest szybkie i odpowiednie nawodnienie organizmu. Alkohol obniża poziom cukru we krwi oraz „wypłukuje” z nas elektrolity, takie jak: magnez, potas czy wapń. Głównie te czynniki przyczyniają się do złego samopoczucia następnego dnia. Formuła Kac Vegas uzupełnia stężenie elektrolitów w organizmie. Witaminy zawarte w kroplówce usuwają nadmiar toksyn, przyspieszają regenerację komórek i podnoszą poziom energii.
Objawy kaca mogą trwać nawet do 48 godzin. Dzięki kroplówce witaminowej pełną sprawność odzyskasz już w kilka godzin, a pierwsze efekty odczujesz już w trakcie kuracji! Kroplówka jest o wiele bezpieczniejsza i zdrowsza dla organizmu niż tabletki na kaca, ponieważ oddziaływają one na i tak już silnie nadwyrężony układ pokarmowy.

 
SKŁADNIKI:
Witamina C
Acetylocysteina
Sód
Potas
Glukoza
Wapń
Magnez
Selen

 

bottom of page